Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt ŻERKOWICE DM-6500 - Czy ktoś buduje lub zbudował dom z tego projektu na dolnym śląsku? Witam, Jestem mocno zainteresowany budową z tego projektu, czy jest ktoś, kto buduje z tego projektu na dolnym śląsku najlepiej koło Swidnicy i mógłbym zobaczyć dom na żywo?Kontakt mail: moralez@onet.eu tel. 663 721 416 Pozdrawiam,
Autor: Odp. Ostatnia:
Ruben 0
Projekt ŻERKOWICE DM-6500 - kontakt @ Panie Łukaszu czy można prosić do Pana @?
Monika 3 2019-01-22 19:56:54
Projekt ŻERKOWICE DM-6500 - Garaż Witam czy do tego projektu jest możliwość dobudowy garażu?
Kulas 1 2018-12-20 14:39:15
Projekt ŻERKOWICE DM-6500 - Zmiany Fwwitam. W przyszlym roku planujemy z mezem budowe domu z tego projektu. Jedyna rzecz,ktora.mnie nurtuje jest to,ze na parterze jest tylko wc i nie ma.miejsca na prysznic. Pytam kogos.kto budowal ten dom i ma jakies pojecie czy jest mozliwosc zamiany pomieszczen (wc z e spizarka) a wejscie do wc zr ...
Ania 2 2017-09-05 12:01:08
Projekt ŻERKOWICE DM-6500 - Żerkowice Dopisuję się do chętnych na Żerkowice. Nie widzę potrzeby przeróbek, ale zastanawiam się nad uwagą dotyczącą doswietlenia salonu.
TOmek 1 2017-06-08 22:34:59
Projekt ŻERKOWICE DM-6500 - żerkowice czy ktoś buduje dom żerkowice ,
aga 24 2015-11-19 21:59:07
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij