Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt MUROWANIEC DM-6158 - Zmiany w projekcie Dzień dobry.M -6158 Murowaniec Czy i istnieje możliwość wprowadzenia kilku zmian? 1.Dom bez strychu 2. Okna narozne, okno balkomowe większe 3. Sciana w salnie bez skosu 4. Jeden garaż jak w projekcie ,drugi garaż na dwa samochody pod tarsem. 5. Likwidacja mniejszego tarasu
Autor: Odp. Ostatnia:
Grażyna ... 1 2019-02-06 21:37:09
Projekt MUROWANIEC DM-6158 - Murowaniec Dom mi odpowiada, ale za dużo kamienia: murki, schody, tarasy. Wszystko to kosztuje, a nie dodaje przytulności. Ciekawa jestem, o ile byłoby taniej bez kamienia.
Autor: Odp. Ostatnia:
Renata 0
Projekt MUROWANIEC DM-6158 - Mam trudną działkę Witam wszystkich. Dostalismy z żoną działkę od rodziców pod budowę domu. Problem tylko taki, że działka jest strasznie zwichrowana. Mocno pochylona i to nie tylko w dół, ale też nieco na bok. Marzył nam się prosty domek parterowy, bez piwnic etc. ale teraz musieliśmy się przestawić. Dom musimy też ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert 1 2014-04-14 00:46:19
Dodaj nowy temat