Projekty domów małych z antresolą

Kiedy decydujemy się na budowę niewielkiego domu, być może ze względu na to, że nie posiadamy dużej rodziny albo chcemy postawić dom wakacyjny albo mamy niedużą działkę, to mimo wszystko szukamy sposobów na to, aby niedużym kosztem i nakładem pracy powiększyć sobie przestrzeń mieszkalną. Dodatkowe pomieszczenia zawsze się przydają, a to żeby przenocować rodzinę lub gości, a to żebyśmy mieli jakiś kąt tylko dla siebie, gdzie nikt nam nie będzie przeszkadzał. Jednym z takich sposobów jest wybór projektu domu małego z antresolą.

Antresola, nie będzie tak kosztowana jak budowanie całej dodatkowej kondygnacji, a zdecydowanie powiększy nasze mieszkanie. Przy budowie bardzo małych domów wakacyjnych, gdzie nie potrzebujemy budować dużego budynku, ale przydałoby się mieć trochę miejsca, antresola z powodzeniem może pełnić funkcję sypialni, a na poziomie parteru możemy wygodnie urządzić sobie salon z otwartą kuchnią i toaletą.

Kolekcja gotowych projektów domów małych z antresolą może zawierać zarówno propozycje antresoli otwartej  jak i zamkniętej zabudowanej przestrzeni, wszystko zależy od tego, jaką ma ona pełnić funkcję i na jakie pomieszczenie zamierzamy ją przeznaczyć. Tutaj zależy to wyłącznie od potrzeb inwestora, czy ma ochotę na antresoli urządzić sypialnię, gabinet, czy dodatkowy pokój.

Nasze propozycje domów małych z antresolą

Projekt domu PODAZAMCZE

DM-6255

Pow. m.: 83 m2

Projekt domu PODAZAMCZE

DM-6255N

Pow. m.: 79 m2

Projekt domu PRZEBIŚNIEŻYN

DM-6562

Pow. m.: 91 m2

Antresola zaprojektowana w domu małym z antresolą będzie także pełniła funkcję dekoracyjną. Ciekawie zaprojektowana może stać się ozdobą wnętrza oraz ciekawym elementem jego wystroju. Szczególnie, gdy zaprojektujemy ją na kształt stylizowanego balkonu, z pewnością będzie zachwycać gości i cieszyć oko gospodarza.

W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać projekt małego domu z antresolą o różnych gabarytach, antresola może być zaprojektowana w pomieszczeniach z wysokim sufitem, na zasadzie tzw. podwieszonego półpiętra, ale może być także zaprojektowana na poddaszu. Na poddaszu można zaprojektować duże i wygodne pomieszczenia, nawet sypialnię z łazienką lub strefę relaksu.

W naszej kolekcji projektów domów małych z antresolą znajdą swój projekt miłośnicy domów o tradycyjnej formie, ale wiele projektów z antresolą to nowocześnie zaprojektowane ciekawe, minimalistyczne bryły. Wśród nich można znaleźć popularne ostatnimi czasy tzw. domy stodoły, czyli domy o prostej bryle, które są dosyć wysokie i posiadają dach o dużym kącie nachylenia, co umożliwia zaprojektowanie w nich wygodnej antresoli.

Wśród projektów domów małych z antresolą można wybierać domy posiadające garaż albo domy bez garażu, w tej kolekcji znajdziemy także domy z podpiwniczeniem albo bez podpiwniczenia, podobnie jak będziemy mogli wybrać projekt domu ze względu na jego powierzchnię lub ze względu na jego styl architektoniczny.

Według naszych projektów można budować domy zarówno w technologii murowanej jak i drewnianej. Proste nowoczesne bryły dają bardzo duże możliwości budowania domów niedrogich i energooszczędnych, a przy tym wygodnych i pomiestnych. Prosta bryła budynku domu małego z antresolą powoduje, że koszty budowy będą mniejsze, a co za tym idzie, mniejsze koszty utrzymania. Dodatkowa antresola znacznie powiększa przestrzeń, nie wymuszając adaptacji całego poddasza. Nasze domy są bardzo funkcjonalnie i pomysłowo zaprojektowane, jeżeli poszukujecie Państwo niewielkiego domu z dodatkową przestrzenią do wykorzystania, to zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy KB Projekt i zapoznania się z naszą kolekcją gotowych projektów domów małych z antresolą.

Zalety domów małych z antresolą, antresola jest doskonałym sposobem na powiększenie niewielkiej przestrzeni domu małego.

Nasze propozycje domów małych z antresolą

Projekt domu PRZEBIŚNIEŻYN B

DM-6562B

Pow. m.: 85 m2

Projekt domu SASANKOWICE 1

DM-6538

Pow. m.: 96 m2

rojekt domu ZŁOTLINEK

DM-6596

Pow. m.: 102 m2

rojekt domu ZŁOTLINEK B

DM-6596B

Pow. m.: 104 m2