Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Dom do 150 tys zl. Realne ? i na ile ! Witam, Szukam odpowiedzi na moje pytanie czy moge postawic dom do 150 tys ale juz z podlaczeniem wody, pradu itp... i jaka max wielkosc uzytkowa moze miec ow domek ???? Interesuje mnie cos kolo 130 - metrowy / z garazem / parterowy. Druga sprawa to jakie materialy uzyc do tego bo kompletnie sie nie znam na tym a jak wiecie 'kazda sroka swoj ogon chwali' . Aktualnie jestem w Irlandii z dziewczyna. Wyjechalismy rok temu zeby zarobic na firme i dom. Planujemy postawic domek a nasz 'interes' to bedzie kilka folii gdie bedziemy chodowac warzywka (ot taki maly interesik) Udalo nam sie odlozyc 100 000 zl przez ten rok i mysle ze za 2 lata bedzie mozna wrocic majac na czysto 300 000 zl na to wszystko. Myslimy wlasnie nad domkiem z garazem na spory samochod (terenowy) ale kompletnie nie znamy sie na tym. Mam tutaj znajomych ktorzy mowili zebysmy postawili na betonie komorkowym (suporex) ze to jest podobne do Ytong ale tansze i trwale. Jeden Pan ktory pracuje ze mna (tak sie sklada ze mial firme budowlana w kraju przez 28 lat) powiedzial ze dom taki nawet do 150 metrow mozna postawic (z dachem okryty papa) za 100 000 zl spokojnie. Mowil mi o tych technologiach ale nic z tego nie zrozumialem :) Jestem laikiem i jesli ktos moglby mi powiedziec / wypisac co i jak bede wdzieczny. Marek
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Marek 2007-08-26 12:39:03 2 2007-08-26 15:01:30
Nie wiem Nie jestem pewien ale moze. Zaczekaj na fachowcow to odpowiedza. Swoja droga ladnie zarabiacie tam w Irlandii. Tutaj trzeba wziac kredyt na cale zycie a Wy Tam w 1,5 roku zarobicie na dom. Kurcze , moze i ja wyjade...
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Aśka 2007-08-26 14:18:35 0
Nie wiem Nie jestem pewien ale moze. Zaczekaj na fachowcow to odpowiedza. Swoja droga ladnie zarabiacie tam w Irlandii. Tutaj trzeba wziac kredyt na cale zycie a Wy Tam w 1,5 roku zarobicie na dom. Kurcze , moze i ja wyjade...
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Aśka 2007-08-26 15:01:30 0