projekty domów z poddaszem użytkowym do 120 m2

Znalezione projekty: 194

 

Pośród gotowych projektów domów z poddaszem możemy wyróżnić domy posiadające poddasze użytkowe oraz te, które posiadają poddasze nieużytkowe. Poddasze użytkowe jest to kondygnacja przystosowana do zamieszkania natomiast poddasze nieużytkowe jest miejscem, gdzie nie da się mieszkać, ponieważ nie posiada ocieplenia, czy doświetlenia.

Poddasze użytkowe musi spełnić inne wymagania niż nieużytkowe, dom musi posiadać silny strop, poddasze użytkowe musi posiadać odpowiednią wysokość i oczywiście okna, które mogą zostać zaprojektowane w różny sposób, jako okna połaciowe czy lukarny.  

W projektach domów z poddaszem użytkowym do 120 m2 inwestor będzie miał możliwość wyboru pomiędzy projektami domów posiadającymi garaż lub go nieposiadającymi, pomiędzy projektami domów z piwnicą i bez podpiwniczenia. Wybór domów jest zróżnicowany także ze względu na ich powierzchnię użytkową, styl architektoniczny, rodzaj zadaszenia oraz na rodzaj budulca.

Domy z poddaszem użytkowym do 120 m2 są jednymi z bardziej popularnych projektów wśród naszych kolekcji gotowych projektów domów jednorodzinnych. Najczęściej w naszej rodzimej architekturze królują domy z poddaszem użytkowym. Tego rodzaju budownictwo pozwala na niewielkiej działce zaprojektować wygodny dom jednorodzinny, w którym na parterze zlokalizowana jest strefa dzienna, a na poddaszu strefa z sypialniami, łazienkami i garderobą.

Możemy także zdecydować, czy chcielibyśmy wybudować dom z poddaszem częściowym, czy całkowitym albo może z poddaszem użytkowym do późniejszej adaptacji.

Oczywiście nie jest to jedyna możliwość zaprojektowania domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym do 120 m2, poddasze można także zaprojektować w domu piętrowym lub wielopiętrowym. Na poddaszu inwestor może zaprojektować pomieszczenia według swojego uznania i dostosować poddasze do swoich potrzeb i możliwości. Zarówno przeznaczyć je na pomieszczenia sypialne, ale także na pomieszczenia gospodarcze, czy pomieszczenia do przechowywania. Poddasze mogą posiadać także domy bliźniaki, domy dwurodzinne, wielorodzinne, czy duże domy luksusowe, rezydencje, wille, czy domy szeregowe.

Pośród kolekcji domów z poddaszem użytkowym znajdziecie państwo proste i ekonomiczne projekty architektoniczne, które cechują się uniwersalną stylistyką, ale także bardziej rozbudowane projekty domów, których stylistyka zachwyci nawet najbardziej wymagających inwestorów. Wśród domów z poddaszem użytkowym do 120 m2 z najdziecie Państwo także projekty niezwykle praktycznych domów nowoczesnych o współczesnej minimalistycznej stylistyce, która będzie się cechować prostotą i elegancją. Inne rodzaje domów to domy rustykalne, czy zakopiańskie oraz stylizowane na dworek polski, tego rodzaju projekty zawierają cechy architektoniczne charakterystyczne dla konkretnego stylu. 

Nasze gotowe projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym do 120 m2 z pewnością odpowiedzą na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych inwestorów. Staramy się projektować domy, które umożliwią wybór nie tylko ze względu na funkcjonalność i domu i jego usytuowanie na działce, ale także ze względu na możliwości finansowe naszych klientów.

Nasza firma architektoniczna KB Projekt nie zostawia swoich klientów samym sobie, mogą oni liczyć na naszą radę na każdym etapie budowy swojego wymarzonego domu, a przygotowana dokumentacja spełnia wszelkie standardy i wymagania oraz jest kompleksowa i rzetelna.

Dlatego zapraszamy do naszej kolekcji gotowych projektów domów z poddaszem i zapewniamy, że nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu klientom, czy inwestorom planującym budowę domu z poddaszem do 120 m2.       

Zalety domów z poddaszem użytkowym do 120 m2:

są to domy, powiększone o funkcję poddasza, które każdy inwestor może zaadaptować według własnych potrzeb