projekty domów z piwnicą i garażem

Znalezione projekty: 84

 

Każdy inwestor poszukujący dla siebie domu jednorodzinnego kieruje się swoimi wytycznymi, wynikającymi z warunków, jakie narzuca mu ukształtowanie terenu, czy wielkość i szerokość albo kształt działki. Musimy także brać pod uwagę ogólne warunki zabudowy, czyli plan zagospodarowania przestrzennego obowiązujący na terenie, na którym chcemy budować dom.

Są miejsca, gdzie mamy jasno określone zasady dotyczące wysokości domu oraz kąta nachylenia dachu, ale są także takie, które nie ograniczają nas szczególnymi obostrzeniami.

Umożliwiając naszym klientom jak największy wybór gotowych projektów domów stworzyliśmy kolekcję gotowych projektów domów z piwnicą i garażem.

W kolekcji tej znalazły się propozycje domów, które zawierają te dwa konkretne parametry, ale są jednocześnie bardzo zróżnicowane ze względu na inne funkcjonalności i na styl architektoniczny.

Pośród projektów domów z piwnicą i garażem znajdziemy domy, które można wybudować na działce ze spadkiem, znajdziemy domy całkowicie lub częściowo podpiwniczone oraz takie, które można postawić na działkach wąskich lub mających nieregularny kształt. Zróżnicowanie domów polega także na ich powierzchni użytkowej. Wśród naszej oferty domów z piwnicą i garażem znajdziemy zarówno domy małe, jak i domy średniej wielkości. Swoje projekty znajdą także inwestorzy poszukujący dużych domów mieszkalnych jak wille, czy rezydencje, ale także domów ekskluzywnych i luksusowych.

Nasi projektanci regularnie poszerzają ofertę gotowych projektów domów z piwnicą i garażem, aby każdy inwestor mógł wybrać wśród nich dom w stylu, który mu najbardziej odpowiada.

Podobnie rzecz się ma z garażem w kolekcji projektów domów posiadających piwnicę i garaż. Umieszczenie garażu w projekcie domu może być bardzo różne, może on się znaleźć zarówno w podpiwniczeniu domu jak i zostać dostawiony do jego ściany, wiele projektów domów przewiduje wbudowanie garażu w bryłę domu jednorodzinnego.

Nie bez znaczenia są także nasze preferencje odnośnie tego, na ile stanowisk chcielibyśmy posiadać garaż, czy wystarczy nam garaż jednostanowiskowy, czy potrzebujemy miejsca na zaparkowanie dwóch pojazdów, a może na zaparkowanie trzech. Wielu inwestorów decyduje się na wybudowanie wiaty obok domu dla zaparkowania kolejnego pojazdu, może to być związane z brakiem miejsca na działce, na wbudowanie garażu w bryłę domu, czy dostawienie garażu dwustanowiskowego. Jest także grono inwestorów, którzy wolą postawić obok domu garaż wolnostojący, który można rozbudować dodając mu inne funkcje, na przykład składziku, czy pomieszczenia gospodarczego.

Projekty domów z piwnicą i garażem to oferta różnorodnych gotowych projektów domów, w której z pewnością każdy inwestor znajdzie swój wymarzony projekt domu jednorodzinnego zarówno ze względu na jego powierzchnię, styl, czy  rodzaj zadaszenia, a także ze względu na rodzaj materiałów użytych do jego budowy. Różnorodność technik budowlanych oraz wybór materiałów użytych do budowy domu pozwala nam na przedstawienie państwu kompleksowej i ciekawej oferty  gotowych projektów domów posiadających piwnicę i garaż.

Każdemu projektowi domu z piwnicą i garażem nasi architekci starają się nadać indywidualny charakter oraz zaproponować odmienne rozwiązania, jednocześnie mając na uwadze komfort użytkowania oraz ciekawy wygląd zewnętrzny gotowego projektu. Nasi klienci mają w związku z tym możliwość wyboru projektu, który spełni wszystkie ich oczekiwania względem swojego własnego domu jednorodzinnego.  

Zalety domów z piwnicą i garażem:

To możliwość wyboru domu, który posiada piwnicę z najlepszą opcją pod względem usytuowania garażu w bryle domu.