Projekty domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym

Znalezione projekty: 19

Planując budowę swojego domu jednorodzinnego, myślimy przede wszystkim o tym, żeby był on wygodny i funkcjonalny, planujemy ilość pomieszczeń i ich rozmieszczenie, planujemy, czy ma to być dom parterowy, czy piętrowy, czy może ma posiadać poddasze. Inne parametry, jakimi się kierujemy, to jest styl architektoniczny budynku, rodzaj zadaszenia. A jeszcze inne parametry, jakie musimy wziąć pod uwagę, to decyzja, czy dom powinien posiadać garaż i piwnicę

Dla klientów, którzy są przekonani, co do jednego, że ich dom jednorodzinny musi posiadać piwnicę i garaż dwustanowiskowy powstała kolekcja gotowych projektów domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym, w tym celu, aby można było kierując się takimi właśnie wytycznymi wybrać najbardziej odpowiadający nam rodzaj domu.

Wśród projektów domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym będzie można wybrać zarówno projekt domu parterowego, jaki i domu z poddaszem, jak również domu piętrowego. Istnieją także inne możliwości, można wybrać dom z antresolą lub poddaszem do późniejszej adaptacji, dom dwurodzinny, wielorodzinny lub dom bliźniak.

Domy posiadające piwnicę i garaż dwustanowiskowy z pewnością będziemy mogli wybudować za pomocą technologii drewnianej lub murowanej albo wybrać metodę budowy za pomocą nowoczesnych bloczków, które doskonale izolują budynek. Będziemy mogli zdecydować, czy chcemy nasz dom przykryć dachem płaskim, czy jednospadowym, a może dachem dwuspadowym, naczółkowym, czy wielospadowym.

Jedną z ważniejszych decyzji, jakie podejmujemy podczas budowy domu jednorodzinnego z piwnicą i garażem dwustanowiskowym jest wybór jego stylu. Wybór jest tutaj bardzo duży i bardzo często trudno nam się zdecydować w jak ostatecznie ma wyglądać nasz dom. Są oczywiście zdecydowani inwestorzy, którzy od lat wymarzyli sobie mieszkanie w wiejskiej chacie lub domu w stylu rustykalnym, są zwolennicy nowoczesnych domów w kształcie stodoły, ale większości jednak decydujemy się na tradycyjny dom lub jesteśmy w jakiś sposób zobligowani warunkami zabudowy do wykonania określonego rodzaju domu, czy kąta zadaszenia. Możliwości jest znacznie więcej nasz dom z piwnicą i garażem dwustanowiskowym może przybrać kształt tradycyjnego dworku albo bardzo nowoczesnej bryły. W ciekawych przyrodniczo okolicach dobrze prezentują się domy w stylu zakopiańskich chat, a wśród zieleni domy w stylu włoskim, czy śródziemnomorskim. Nasz dom z piwnicą i garażem dwustanowiskowym może także przybrać kształt amerykańskiej rezydencji.

Wiele będzie zależało od kształtu i układu działki, na jakiej chcemy postawić nasz dom, z piwnicą i garażem dwustanowiskowym, będzie też miała znaczenie odległość o kolejnych zabudowań oraz położenie działki względem drogi dojazdowej, wszystkie te czynniki musimy wziąć pod uwagę wybierając gotowy projekt naszego domu.

Nasi architekci z biura projektowego KB Projekt projektują również domy właśnie na takie sytuacje, gdy posiadamy, szczególnie wąską działkę, wjazd od prawej, lewej strony, czy z tyłu domu lub gdy za blisko nas mieszka sąsiad, proponują w takich sytuacjach odpowiednie rozwiązania, które powodują, że będzie nam się mieszkało w domu wygodnie i komfortowo.

Domy z piwnicą i garażem dwustanowiskowym możemy wybierać także ze względu na ich wielkość, w naszej kolekcji można znaleźć zarówno niewielkie domki dla małych rodzin, jak również domy średnie oraz duże. Dla inwestorów poszukujących domów bardzo dużych o charakterze rezydencji, nasi projektanci także przygotowali odpowiednie projekty.

Zalety domów z piwnicą i garażem dwustanowiskowym wybór wygodnych i funkcjonalnych domów posiadających duży garaż i podpiwniczenie