TOP 10 Projektów domów

Znalezione projekty: 13

Kolekcja TOP 10 projektów domów, to specjalnie stworzona dla naszych klientów kolekcja najczęściej wybieranych i budowanych projektów domów. Są to także projekty wyróżniające się wyjątkową funkcjonalnością oraz użyciem nowoczesnych rozwiązań budowlanych i technologicznych. Kolekcja TOP 10 zawiera projekty, które są najpopularniejsze ze wszystkich projektów w naszej ofercie, a co za tym idzie najbardziej lubiane i cenione przez klientów firmy KB Projekt. Wybierając projekt z kolekcji TOP 10 projektów domów macie Państwo pewność, że projekty te były wielokrotnie budowane, czyli dobrze sprawdzone w praktyce. Macie możliwość zobaczyć jak zbudowane domy wyglądają w rzeczywistości i przekonać się co do ich funkcjonalności oraz wyglądu rzeczywistego.

Można powiedzieć, że kolekcja TOP 10 projektów domów została stworzona właśnie przez Was, inwestorów i klientów, którzy zakupili swój projekt w naszym biurze architektonicznym KB Projekt. Wybierając TOP 10 najciekawszych projektów domów z naszej oferty, wybraliśmy dla Państwa różne propozycje metrażu, aby każdy mógł w tej ofercie znaleźć coś dla siebie. W TOP 10 swój projekt znajdą ci którzy poszukują małych domków do 70 m2 oraz dużych domów o powierzchni ponad 140 m2. Z oferty TOP 10 można wybrać dom parterowy oraz dom piętrowy, dom z garażem lub bez garażu, wszystko w zależności od potrzeb budujących i od tego iloma samochodami Państwo dysponujecie.

Budowa domu to duże i kosztowne przedsięwzięcie, które zazwyczaj nastręcza wielu kwestii do rozwiązania i wielu pytań dotyczących zarówno wyboru projektu jak i materiałów użytych do budowy domu. Wybierając dom z naszej kolekcji TOP 10 projektów domów macie Państwo pewność, że przed wami już ktoś te pytania zadał. Na naszej stronie internetowej w zakładce kolekcje - TOP 10 projektów domów - znajdziecie Państwo forum a na nim wiele dyskusji dotyczących projektów z kolekcji TOP 10, wiele pytań i odpowiedzi na nie oraz gotowe rozwiązania podawane przez naszych projektantów. Podobna sytuacja dotyczy użytych do budowy materiałów - tutaj też inwestor ma przetartą ścieżkę, ponieważ budujący wypróbowali już w praktyce, jakiego rodzaju materiały budowlane będą się najlepiej sprawdzać dla określonego projektu.

Kolejną zaletą wyboru projektu z kolekcji TOP 10 projektów domów jest możliwość podejrzenia różnych zmian w projekcie i propozycji przeprojektowania niektórych rozwiązań oraz po prostu samego procesu budowy. W kolekcji TOP 10 projektów domów znajdziecie Państwo zarówno projekty nowoczesne jak i tradycyjne, posiadające różną liczbę pomieszczeń, z dachem dwuspadowym lub wielospadowym. To tylko 10 projektów, ale każdy może znaleźć wśród nich coś dla siebie - znajdują się wśród nich domy małe oraz duże, nowoczesne i tradycyjne, parterowe albo z poddaszem z tarasem albo bez tarasu.

Biuro architektoniczne KB Projekt zaprasza do przejrzenia kolekcji TOP 10 projektów domów i wybrania najbardziej odpowiedniego dla siebie projektu. Projekty te są w większości energooszczędne i niedrogie w budowie, a przede wszystkim można je zakupić w bardzo dobrej cenie, bez konieczności zamawiania droższych projektów na indywidualne zamówienie.

Nie muszą się martwić, również Ci, którzy nie lubią mieć domu takiego jak sąsiad, nasi architekci proponują szeroki wybór elewacji, różną kolorystykę dachów, kolor okiennic, czy różny dobór materiałów na elewację budynku, co w rzeczywistości każdy dom z kolekcji TOP 10 projektów domów może zamienić w indywidualny i wyróżniający się własny dom.