Projekty domów do 150 m2

Znalezione projekty: 247

Projekty domów do 150 m2, to jedna z popularniejszych kolekcji domów w naszej ofercie. Najczęstszym klientem kupującym gotowe projekty domów są rodziny z dziećmi, a w drugiej kolejności seniorzy a nawet jeżeli domy stawia deweloper, to klientem docelowym zazwyczaj staje się właśnie rodzina z dziećmi. Projekt domu do 150 m2 jest projektem optymalnym dla rodziny z jednym, dwoma, czy nawet kilkorgiem dzieci. Na 150 m2 można urządzić wygodny przestronny salon z kuchnią otwartą lub zamkniętą i dodatkową ilość pokoi dla dzieci na parterze albo na piętrze. Tutaj możliwości, co do ilości pomieszczeń są bardzo różne.

Wybór projektu domu do 150 m2 zaczyna się już na etapie zakupu działki, duże znaczenie ma jej długość, szerokość oraz możliwość ustawienia domu. Wąska działka determinuje budowę domu z poddaszem i podpiwniczeniem, a na szerokiej możemy sobie pozwolić na budowę szerszego parterowego domu. ale tak naprawdę rozmieszczenie pomieszczeń może być jedynie kwestią gustu lub upodobania. Kolejne względy, to potrzeba posiadania dodatkowych pomieszczeń typu spiżarnia, czy pralnia oraz miejsca na składzik na rowery, hulajnogi, czy deskorolki, co w przypadku rodzin z dziećmi, bywa bardzo przydatne, ale nie jest wykluczone, że zadowoli również parę seniorów, która będzie poszukiwać schowka na narzędzia ogrodnicze.

W domach do 150 m2 z poddaszem pojawia się często kwestia dodatkowego pokoju na parterze, są zwolennicy takich rozwiązań, którzy prowadzą np. działalność gospodarczą, albo potrzebują mieć w domu buro - wtedy taki pokój może doskonale spełniać tą funkcję, zdarza się również, że inwestorzy zakładają, że będzie to pokój, w którym będą nocować goście. Są i tacy zwolennicy, którzy wolą mieć duży i przestronny salon zamiast dodatkowego pokoiku na parterze.

Kolekcja projekty domów do 150 m2 charakteryzuje się także bardzo szerokim wyborem form architektonicznym, możecie Państwo zamieszkać w stylowym tradycyjnym dworku, ale również w super nowoczesnym domu o bardzo modernistycznej bryle. Nasi architekci proponują szereg rozwiązań, w których każdy znajdzie coś odpowiadającego jego gustowi. Każdy projekt dodatkowo posiada kilka propozycji wykończenia elewacji zewnętrznej. Kolejnym kryterium wyboru może być garaż, coraz bardziej popularne stają się garaże dwustanowiskowe, ponieważ dzisiaj już prawie każda rodzina posiada dwa samochody. Tutaj też wachlarz możliwości jest szeroki, bo garaż może być wbudowany w bryłę domu, ale może także znajdować się w podpiwniczeniu budynku, co zapewne jest dobrym rozwiązaniem w przypadku niewielkiej działki. Garaż wolnostojący jest również dobrym rozwiązaniem - nie zmniejsza powierzchni domu a tak naprawdę oprócz garażu może pełnić inne rozliczne funkcje, wspomnianego wcześniej składziku na narzędzia, czy rowery, albo zupełnie innego pomieszczenia gospodarczego.

Projekty domów do 150 m2 pozwalają na wybór własnego wymarzonego domu w rozsądnej cenie, zazwyczaj takie nie przekraczające 150 m2 domy można już wybudować za cenę średniej wielkości mieszkania, a dodatkowo, gdy zdecydujecie się Państwo na dom energooszczędny, to koszty utrzymania nie będą wcale wyższe. Warto wybrać swój wymarzony projekt domu do 150 m2 z biura architektonicznego KB Projekt, warto mieć marzenia i je realizować z grupą architektów, którzy projektują domy do 150 m2 właśnie dla Państwa.

Ile ludzi tyle potrzeb, ile potrzeb, tyle rozwiązań - jedno jest pewne dom do 150 m2 powinien zapewniać komfort i wygodę mieszkania, ale nie zaszkodzi, jeśli będzie cieszył oko ładną architekturą.