projekty domów bez poddasza

Znalezione projekty: 210

Kolekcja gotowych projektów domów bez poddasza zawiera w większości propozycje domów parterowych o małej i większej powierzchni a także rozbudowanych rezydencji parterowych. Ale wśród domów bez poddasza możemy także spotkać dom piętrowy. Wśród domów bez poddasza znajdą się także propozycje domów bliźniaków.

W domach parterowych bez poddasza mieszka się bardzo wygodnie z możliwością wykorzystania maksymalnie całej powierzchni użytkowej domu, dodatkowo przestrzeń może powiększyć zaprojektowany taras. Użytkownicy domów piętrowych bez poddasza chwalą sobie możliwość lepszego zagospodarowania piętra bez skosów.

Bardzo często decydujemy się na wybór domu parterowego z poddaszem, ponieważ wielkość działki nie pozwala nam na wybudowanie większego domu parterowego, a potrzebujemy większej przestrzeni użytkowej. Zdarza się także, że plan zagospodarowania przestrzennego wymusza na nas pewne formy architektoniczne. Jest to decyzja w pełni uzasadniona, ale jeżeli tylko mamy możliwość postawienia domu parterowego bez poddasza, to z pewnością docenimy funkcjonalność, wygodę i komfort mieszkania na jednej kondygnacji.

Najczęściej bez poddasza projektowane są domy nowoczesne z płaskimi dachami, są to innowacyjne oraz energooszczędne propozycje, które dodatkowo odznaczają się bardzo ciekawą minimalistyczną architekturą. Ale oczywiście wśród domów bez poddasza z powodzeniem możemy wybrać także dom o tradycyjnej stylistyce, który będzie posiadał dwuspadowy dach lub bardziej rozbudowany dom parterowy o dachu wielospadowym. Wśród takich propozycji można znaleźć domy w stylu amerykańskim, czy włoskim, ale także dworki.

Często także bez poddasza użytkowego decydujemy się postawić dom letniskowy sezonowy lub całoroczny. W taki dom zazwyczaj nie chcemy wkładać bardzo dużych inwestycji, dlatego propozycja niewielkiego domku parterowego, który nie posiada poddasza ani piwnicy będzie idealna. Budowa poddasza użytkowego generuje, bowiem większe koszty i co za tym idzie później wyższe koszty utrzymania domu i ogrzania go.

Nasza oferta domów bez poddasza, to także możliwość wyboru ilości i rodzaju pomieszczeń. Obok ciekawej bryły zewnętrznej, dom musi również spełniać nasze oczekiwania, co do rodzaju i ilości zaprojektowanych pokoi i pomieszczeń dodatkowych. Wiadomo, że im większy i rozleglejszy dom budujemy, tym planujemy więcej pomieszczeń, które mają spełniać rozliczne funkcje praktyczne lub rozrywkowe. Do naszej decyzji należy także, jak będzie wyglądał wewnętrzny układ pomieszczeń, czy wolimy wybrać dom z otwartą kuchnia i salonem, czy dom z tradycyjnym podziałem pomieszczeń i zamkniętą kuchnią.

Kolejnym elementem, który najczęściej bierzemy pod uwagę przy wyborze domu parterowego jest garaż. W zależności od tego, czy potrzebujemy garażu jednostanowiskowego, czy dwustanowiskowego z powodzeniem możemy wybrać taką opcję wśród projektów domów bez poddasza. Istnieje też możliwość wyboru garażu na więcej samochodów lub dobudowania dodatkowej wiaty.

Wiele lat doświadczenia naszej firmy architektonicznej pozwala nam tworzyć projekty o zróżnicowanych parametrach, aby każda rodzina mogła znaleźć projekt najlepiej odpowiadający jej potrzebom. Inne potrzeby, bowiem ma rodzina z dziećmi a inne para emerytów. Jeszcze inne będzie miała rodzina wielopokoleniowa.

Nasze projekty domów zawarte w kolekcji gotowych projektów domów bez poddasza są zróżnicowane ze względu na liczne funkcjonalności, ale łączy je jedno, są dobrze zaprojektowane i energooszczędne. Wybierając projekt domu z naszej kolekcji z pewnością będziecie Państwo zadowoleni zarówno z wygody mieszkania jak również z jego wyglądu zewnętrznego, który będzie cieszył oko mieszkańców każdego dnia.

Zalety domów bez poddasza:

dom bez poddasza, to z pewnością niższy koszt budowy i możliwość łatwiejszej aranżacji wnętrza domu bez skosów.