Oferta budowy według projektu LK-127 tech. Projekt budynku handlowego tech.

Koszty budowy stan surowy zamknięty: 732 000 PLN stan deweloperski: 976 000 PLN

Podane powyżej, orientacyjne ceny dotyczą organizacji budowy wyłącznie w trybie "gospodarczym". Polega on na tym, że inwestor samodzielnie dokonuje zakupów materiałów budowlanych uzyskując w składach odpowiednie rabaty oraz zatrudnia samodzielnie i osobno poszczególne brygady wykonawcze: murarzy, cieśli, dekarzy, tynkarzy, elektryków i monterów instalacji sanitarnych. Budowa w trybie generalnego wykonawstwa czyli zatrudnienia firmy posiadającej własne specjalistyczne brygady we wszystkich branżach i jednocześnie dostarczającej wszelkie materiały na plac budowy jest zdecydowanie droższa bo o około 50%.

Naszym klientom oferujemy również, poza projektami, organizację budowy do stanu surowego zamkniętego lub stanu deweloperskiego właśnie w trybie generalnego wykonawstwa.

Do stanu surowego zamkniętego należy: wykonanie robót ziemnych, fundamentów, ścian, stropów, schodów, konstrukcji i pokrycia dachu, izolacji, stolarki okiennej i drzwiowej

Do stanu deweloperskiego - to co powyżej i dodatkowo: wykonanie instalacji elektrycznych i sanitarnych, (bez białego montażu), posadzek oraz tynków.

Ostateczną ofertę kosztów budowy przedstawiamy, gdy inwestor posiada już aktualną decyzję o pozwoleniu na budowę i można określić termin rozpoczęcia robót budowlanych a więc także bieżący poziom cen materiałów budowlanych w konkretnej lokalizacji tej budowy. Nasza oferta cenowa zależna jest również od zakresu prac potrzebnych do organizacji placu budowy.

Prace budowlane są prowadzone na podstawie umowy a rozliczane sukcesywnie etapowo. Przyjmujemy zlecenia wyłącznie na budowę obiektów zaprojektowanych przez nasze biuro. Ilość budów, które możemy przyjąć do realizacji jest ograniczona, tak więc zastrzegamy sobie prawo nieprzyjęcia zlecenia bez podania przyczyny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej obsługi inwestycji i kontaktu mailowego (kb@kbprojekt.pl) z podaniem kodu zakupionego projektu, lokalizacji planowanej budowy i oczekiwanego terminu.

Na ewentualne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie pod numerem 602-629-577.

Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od osób posiadających prawomocne pozwolenie na budowę. Nie podejmujemy się organizacji budów domów na zgłoszenie.


WRÓĆ DO PREZENTACJI PROJEKTU