Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt POLADOWO DM-6299 - zmiana w projekcie Poladowo witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przeprojektowania projektu Poladowo. interesują mnie następujące zmiany: - dom miałby być wybudowany w technologii szkieletowej - w miejscu gdzie jest korytarz do kuchni chciałbym zrobić zamknięte pomieszczenie na spiżarnię z wejściem od kuchni ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr N. 1 2019-04-02 08:17:10
Projekt POLADOWO DM-6299 - Poladowo DM-6299 Witam, czy jest możliwość zmian w projekcie tego domu, chciałbym aby pomieszczenia mieszkalne były rozmieszczone odwrotnie, \' lustrzane odbicie\' , tzn: sypialnie na lewo od wejścia frontowego, salon i kuchnia na prawo. Działka ma wymiary ok 14x 14 m., czy ten projekt będzie możliwy do realizac ...
Autor: Odp. Ostatnia:
lakwiatek@wp.pl 1 2019-03-08 10:02:21
Projekt POLADOWO DM-6299 - Rezygnacja z jednego komina i wykonanie jednego miedzy pokojem dziennym, a kuchnia Czy mozliwe jest rezygnacja z jednego komina i wykonanie tylko jednego miedzy pokojem dziennym, a kuchnia?
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz Sawicki 1 2018-12-31 10:58:01
Projekt POLADOWO DM-6299 - zmiany w projekcie Ile kosztowałoby przeprojektowanie na dom drewniany szkieletowy z dostawionym wzdłuż kalenicy garażem na 2 auta - znacznie obniżony względem części mieszkalnej ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz 1 2018-12-21 13:51:32
Projekt POLADOWO DM-6299 - POLADOWO DM-6299 parterowy Dzień dobry Proszę o informację: 1. Jaka jest wysokość parteru? 2. Czy możliwe jest zlikwidowanie ściany między kuchnią a pokojem dziennym? 3. Czy możliwa jest (zgoda) dobudowa po prawej stronie garażu wraz z kotłownią na paliwo stałe? Garaż miałby dach również dwuspadowy ale byłby niższy od bu ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Wiesława Czerkies 1 2018-11-13 16:04:29
Projekt POLADOWO DM-6299 - Zmiana stropu i kotłowni Czy w projekcie Poladowo możliwe jest zastosowanie stropu drewnianego? A także powiększenie kotłowni, kosztem kuchni i korytarza do kuchni, w celu przystosowania jej na paliwo stałe? Wejście znalazłoby się od strony salonu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2018-10-23 14:17:49
Projekt POLADOWO DM-6299 - Poladowo Witam, Cieszę się, że najbardziej polski z polskich domków ma miłosników. W takim domku sie wychowałam! Właśnie kupiłam ten projekt i do dzieła!
Autor: Odp. Ostatnia:
Jola Piątek 1 2017-08-06 19:40:17
Projekt POLADOWO DM-6299 - ok... zgrabny
Autor: Odp. Ostatnia:
11 2009-09-02 11:06:29
Dodaj nowy temat