Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt JADWINÓW DM-6303 - Koszt budowy Witam. Jaki byłby koszt budowy do stanu surowego zamkniętego?
Autor: Odp. Ostatnia:
Magda 1 2022-01-25 10:56:22
Projekt JADWINÓW DM-6303 - ZMIANY W P.T. DM-6303 Międzylesie Witam, bud. z wejściem od str. połud. teren o spadku poprzecznym około 5% i pytam o zmiany w projekcie czy możliwe jak poniżej: - garaż i kotłownia(pelet,groszek) pomieszczenie gospodarcze w piwnicy od str. północnej(wjazd pod tarasem) wejście z wewnątrz bud. - czy konstrukcja umożliwi rozbudowę ...
Autor: Odp. Ostatnia:
kazimierz szotek 1 2020-12-28 13:44:09
Projekt JADWINÓW DM-6303 - ZMIANY W P.T. DM-6303 Międzylesie Witam, bud. z wejściem od str. połud. teren o spadku poprzecznym około 5% i pytam o zmiany w projekcie czy możliwe jak poniżej: - garaż i kotłownia(pelet,groszek) pomieszczenie gospodarcze w piwnicy od str. północnej(wjazd pod tarasem) wejście z wewnątrz bud. - czy konstrukcja umożliwi rozbudowę ...
Autor: Odp. Ostatnia:
kazimierz szotek 1 2020-12-28 13:43:23
Projekt JADWINÓW DM-6303 - Jadwinów Szukam projektu garażu wolnostojącego, który pasowałby do dworku. Mam sporą działkę i z wjazdem nie byłoby kopotu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Małgorzata 0
Projekt JADWINÓW DM-6303 - Ja nie robiłabym tarasu z boku domu przez co powiększyłby się pokój dzienny do linii prostej ściany bocznej raras natomiast zrobiłabym z tyłu domu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Hania 30 2014-10-22 14:12:45
Dodaj nowy temat