Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt STEWARCJA DM-6642 - Kotłownia Witam, proszę o informację czy była by możliwość pomniejszenia łazienki o 1 m2? Dzięki temu można byłoby uzyskać trochę miejsca i powiększyć kotłownie o 1m2 zabrany z łazienki oraz wykorzystanie luki pod schodami i wówczas wstawienie pieca na pellet? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Ania 1 2019-12-06 08:40:54
Projekt STEWARCJA DM-6642 - Klatka schodowa. Mam pytanie dotyczące położenia klatki schodowej. Zastanawiam się czy zamiana miejscami łazienki i klatki schodowej nie jest lepszym rozwiązaniem. Niższe koszty instalacji wodnej i kanalizacyjnej, w przyszłości niższe koszty eksploatacji (bliskość kotłowni) oraz większe możliwości adaptacji poddasz ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Bogdan 1 2019-04-19 08:41:07
Projekt STEWARCJA DM-6642 - projekt Jaki czas oczekiwania na projekt od dnia zamówienia??
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamila 1 2019-04-17 08:27:19
Projekt STEWARCJA DM-6642 - wycofany dlaczego projekt domu z innych stron jest wycofany ? Jaki koszt SSZ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamila 1 2019-04-12 08:54:16
Projekt STEWARCJA DM-6642 - Ścianka kolankowa Jaka jest wysokość ścianki kolankowej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Endrju 1 2019-04-09 08:20:46
Projekt STEWARCJA DM-6642 - Lukarny Witam, 1. czy w ww. projekcie można zlikwidować lukarny z oknami na rzecz okien połaciowych? 2. czy istnieje możliwość zamiany miejscami na parterze schodów i toalety? 3. nurtuje mnie kawałek ściany znajdujący się pośrodku parteru, czy można go usunąć ? Na jakim etapie (zamówienia projektu/ada ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna 1 2019-02-02 11:09:56
Projekt STEWARCJA DM-6642 - Zmiany w projekcie Bardzo podoba mi się ten projekt. Tylko chciała bym nanieść kilka zmian. Proszę mi powiedzieć czy dało by radę powiększyć nieco metraż żeby powiększyć kotłownię ? Chciała bym piec na paliwo stałe. Druga sprawa chciała bym z pokoiku na dole wejście do łazienki. Żeby ta łazienkę podzielić I od strony ...
Autor: Odp. Ostatnia:
ŁS 1 2018-10-26 13:14:13
Projekt STEWARCJA DM-6642 - Ogrzewanie na paliwo stałe Chciałam zapytać czy w tym projekcie domu jest możliwość zamiany ogrzewania gazowego na ogrzewanie paliwem stałym?
Autor: Odp. Ostatnia:
Dominika 1 2018-10-08 14:39:19
Dodaj nowy temat