Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt WEIGELA DM-6636 - Czy ktoś już robił ten domek Zakupiłem projekt i będę go budował jak dostanę pozwolenie. Czy ktoś już realizował ten projekt?
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz 0
Projekt WEIGELA DM-6636 - Cena Jaka jest przybliżona cena pod klucz?
Autor: Odp. Ostatnia:
Sebastian Mrotek 1 2019-05-28 15:54:31
Projekt WEIGELA DM-6636 - dom z dachem płaskim Dzień dobry, interesuje mnie projekt domu z płaskim dachem. Jednak najmniejszy taki dom, jaki znalazłam na Państwa stronie ma kubaturę 92 mwkadratowe. Czy istnieje możliwość architektonicznej zmiany na 75 mkwadratowych?
Autor: Odp. Ostatnia:
Lidia Borzęcka 1 2019-05-13 10:45:26
Projekt WEIGELA DM-6636 - koszty budowy Witam prosze o wycenę kosztu surowego i deweloperskiego. Pozdrawiam Gabiela Kosznik mój mail: andromeda567q@gmail.com
Autor: Odp. Ostatnia:
Kosznik 1 2019-02-18 13:37:37
Projekt WEIGELA DM-6636 - taras + bryła Świetne jest to połączenie tarasu z bryłą! Na ile są one zintegrowane konstrukcyjnie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Maciej 0
Dodaj nowy temat