Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - Ogrzewanie A jak wygląda ogrzewanie poddasza w tym projekcie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam 1 2019-03-13 12:18:21
Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - Lokalizacja projektu na działce Dzień dobry, Zastanawiam się nad zakupem tego projektu (Niezabudka). Nie jestem jednak pewny jak mogę go usytuować na działce, ponieważ moja działka jest w górach częściowo na pochyłym terenie. Proszę podać kontakt do osoby z którą Państwo współpracujecie w okolicy Kłodzka (woj. Dolnośląskie), ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Bartek 1 2019-03-12 13:51:56
Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - NIEZABUDKA Kod: DM-6609 Witam. Jestem zainteresowany tym projektem, ale jest strasznie mało danych. Jaki strop jest przewidziany w tym projekcie? Czy można by było przed zakupem dostać szczegółowe informacje? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam 1 2019-02-10 19:06:37
Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - Ogrzewanie Witam.Jaki rodzaj ogrzewania jest w projekcie?Kominkowe?Dziękuje
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin 2 2019-01-07 22:21:43
Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - daszek na samochód Bezpretensjonalnie. Rustykalnie. Podgórsko. Tylko to zadaszenie na samochód już takie trochę za bardzo tymczasowe. To już lepiej namiot biesiadny rozstawić - można boki opuścić.
Autor: Odp. Ostatnia:
Wieniawski 0
Projekt NIEZABUDKA DM-6609 - Niezabudka Trudno coś powiedzieć o projekcie, który nie ma żadnego opisu. A szkoda, bo projekt podoba mi się.
Autor: Odp. Ostatnia:
Teresa 0
Dodaj nowy temat