Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BERTOWO DM-6521 - Projekt Bertowo Witam czy jest możliwość podwyższenia ścianki kolankowej? Jeśli tak to o ile cm maksymalnie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Romek 1 2020-02-06 09:04:04
Projekt BERTOWO DM-6521 - Zmiana pustaka na 36cm Witam jak wyglada zmiana pustaka z ceramiki na gazobeton? I zamiana pokrycia dachowego na dachówkę ceramiczną? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Darek 1 2019-12-06 08:26:52
Projekt BERTOWO DM-6521 - Zmiana Witam, czy istnieje. Możliwość zmiany w projekcie polegającej na przeniesieniu kominka z rogu do ścianki działowej pomiędzy kuchnią A salonem? Jaki byłby koszt zmiany w projekcie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kasia 1 2019-08-19 11:57:55
Projekt BERTOWO DM-6521 - wysokość ściany kolanowej witam ,mam pytanie jaka jest wysokość ściany kolanowej ?
Autor: Odp. Ostatnia:
ZBIGNIEW RAJCHEL 1 2019-07-09 11:55:43
Projekt BERTOWO DM-6521 - Budowa BERTOWO 2019 Zaczynam budować "nasze" BERTOWO Gdyby ktoś był zainteresowany, to za zakres: fundament, ściany , dach firma wyceniła 185 tyś netto, u mnie doszły jeszcze szkody górnicze, więc końcowa cena nieco wyższa
Autor: Odp. Ostatnia:
AB 0
Projekt BERTOWO DM-6521 - Projekt domu BERTOWO Kod: DM-6521 Witam, nigdzie nie widzę szacunkowego kosztu budowy (metodą gospodarczą). Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Maciej 1 2019-04-10 14:52:54
Projekt BERTOWO DM-6521 - adaptacja projektu Chciałabym dokonać adaptacji projektu w Państwa biurze, Jaki byłby koszt projektu z adaptacją? Zmiany jakich chciałabym dokonać: - zmiana wejścia na taras z boku na małe okno, a wejście na taras przenieść na tył budynku, - od miejsca gdzie jest wejście z korytarza do kuchni i z części wiatrołap ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Aneta 1 2019-01-20 19:18:13
Projekt BERTOWO DM-6521 - Zmiany Witam. Posiadamy projekt bertowo. Chciałam zapytać ile by kosztowało powiększenie salonu tzn. Dorysowanie na jego szerokość dodatkowej powierzchni ale bez dachu tylko strop na przybudowce który byłby tarasem.
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2019-01-14 21:46:42
Projekt BERTOWO DM-6521 - Rodzaj ogrzewania Witam! Jestem zaineresowany projektem, ale mam pytanie odnosnie ogrzewania. Czy da radę zaadoptować projekt do ogrzewania paliwem stałym z ogrzewaniem podłogowym? Co oznaczają na projekcie zielone okrągłe jak parasol znaki oraz znaki prostokątne z krzyżykami? Czy mógłbym prosić o wysłanie rysunkó ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamil 1 2019-01-11 20:04:28
Projekt BERTOWO DM-6521 - Zmiany w projekcie Chciałbym zrezygnować z wnęki elewacji frontowej oraz tak szerokich drzwi, na rzecz większej toalety i kuchni, a także aby wyjście na taras znajdowało się z tyłu, a nie z boku domu oraz z kotłowni były drzwi wyjściowe do ogrodu. Na piętrze dzięki przesunięciu ściany zewnętrznej będzie większa łazie ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Olo 1 2018-12-12 15:43:39
Projekt BERTOWO DM-6521 - Bernowo To zielone kółko to chyba kominek (brak info na na opisie).
Autor: Odp. Ostatnia:
Tymek 0
Projekt BERTOWO DM-6521 - pokrycie dachu czy ten dom musi być pokryty blacha czy można dachówką?
Autor: Odp. Ostatnia:
jarek 2 2015-04-05 17:22:32
Dodaj nowy temat