Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - Kupno projektu Witam serdecznie, Jestem zainteresowana kupnem projektu, proszę o informację czy istnieje możliwość przeróbek robionych przez Państwa biuro? Proszę o odpowiedź na biuro@ms-apart.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Marlena Szawioła 1 2020-08-20 11:44:00
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - Projekt koszy Witam prosilbym o calkowite szacowanie kosztow wybudowania z robocizna. Pozdrawiam
Wojciech 1 2020-03-06 15:31:24
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - Kalkulacja finansowa Witam, jestem zainteresowany zakupem projektu, potrzebuję szacnkowy koszt materialów i robocizny, czy coś takiego otrzymam? Pozdrawiam Kierzkowski Artur 602751284 arturk2342@gmail.com
Artur Kierzkowski 1 2020-01-14 08:45:36
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - koszt zakupu - zgoda na wybudowanie wiecej niz jednego budynku tego projektu Zapytanie ofertowe. Dzień dobry, Jak się kształtuje koszt wielokrotnego wykorzystania projektu przy budowie tego budynku ? Pozdrawiam
Waldek 1 2019-07-15 08:28:43
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - Witam serdecznie jestem zainteresowany projektem ale dodatkowo potrzebuję garażu oraz windy i o jedną kondygnację mniej . sumując dach 35stopni trzy kondygnacje nadziemne garaż winda trzy budynki Arkadiusz Gołombiewski 692435308
Arkadiusz Gołombiewski Bartoszyse 1 2019-05-16 11:44:47
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - Strop Teriva W budynkach zamieszkania zbiorowego nie należy stosować stropów gęstożebrowych ( Teriva , Akerman , DZ3 itd ) ze względu na złą akustykę stropu. Pozdrawiam
Inżynier budownictwa 0
Projekt Budynek wielorodzinny DM-6496 - Projekt budynku Jestem zainteresowany tym projektem. Zastanawia mnie tylko dlaczego na ostatniej kondygnacji jest jedno gigantyczne mieszkanie zamiast dwóch mniejszych. Oczywiście nie widzę problemu z podziałem gdyż wystarczy drugie wejście ale kwestia ciekawa. Czy ktoś wybudował już ten obiekt ? Jak przedstawia ...
Zbigniew 0
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij