Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Projekt domu Turowice D Jakie są wymiary pokoiki na poddaszu, licząc po podłodze?
Autor: Odp. Ostatnia:
AnetaB 0
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Projekt domu Turowice D Czy koszty budowy domu Stan deweloperski są aktualne ? Czy za podaną kwotę Mona wybudować yen dom?
Autor: Odp. Ostatnia:
AnetaB 1 2019-02-10 20:38:46
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Projekt domu Turowice Jestem zainteresowana kupnem projektu tego domu , ale w lustrzanym odbiciu. Państwo napipisali ni, że mozecie wykonać taki projekt za 2600 zł. Jak wyglądała by ta transakcja. Jak zamówić ten projekt i oczywiście bez tej ściany dzielącej kuchnię z salonem. Czy ta zmiana bez tej właśnie ściany będzie ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Aneta B. 1 2019-02-03 22:23:27
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Projekt domu Turowice Czy w przypadku rezygnacji z kominka można zrezygnować ze ściany i komina wentylacyjnego?
Autor: Odp. Ostatnia:
Aneta B. 1 2019-02-03 19:19:23
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Projekt domu Turowice Czy istnieje ten projekt w wersji lustrzanej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Aneta Bazylewska 1 2019-02-02 10:45:35
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Zmiany Witam interesuje mnie ten projekt. Tylko czy można go dostosować do działki 15m szerokości i np zrobić ścianę w salonie i pokoju całą zamurowaną ( ślepą. Czy można zrobić dach tylko dwuspadowy tak żeby pokój 4 miał okno w ścianie szczytowej a pokój 5 okno i balkon również od strony szczytowej. A i ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Bartosz K. 1 2018-11-29 09:18:39
Projekt TUROWICE D DM-6190 D - Zmiany w projekcie Witam chciała bym sie dowiedzieć czy jest możliwość zmiany pokoju na parterze na kotłownie, a kotłownie na pokój?
Autor: Odp. Ostatnia:
Renata 0
Dodaj nowy temat