Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt RAKOSZYN L-6300 Projekt RAKOSZYN L-6300 - zmiany w projekcie Jestem zainteresowany projektem L6300 Rokoszyn. Mam pytanie czy jest możliwe wykucie otworu drzwiowego w ściane pomiędzy kotłownią a pokojem dziennym oraz przesunięcie komina wentylacyjnego usytuowanego pomiędzy WC a spiżarnią? Chciałbym zmienić usytuowanie tych pomieszczeń w taki sposób , że po wejściu do domu piewszym pomieszczeniem jest kotłownia do którego wejście jest z wietrołapu, nastepnie WC i kuchnia ze spiżarnią usytuowaną za WC. Byłoby to lustrzane odbicie obecnego ustawienia tych pomieszczeń. Czy te zmiany są możliwe do wykonania, jeżeli tak to czy w momencie zakupu tego projektu jest możliwe ich naniesienie na projekt jako docelowe uwzględniając związane z tym zmiany przebiegu wszelkich instalacji wod-kanalizacyjnych , elektrycznych, co. itp. Jaki to byłby koszt ? Czy jest możliwe zakupienie dodatkowego egzemplarza projektu.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Andrzej Jankowski 2020-04-12 16:48:56 1 2020-04-14 08:33:40
Re: Dzień dobry, od nas kupuje Pan ten projekt w takiej formie jaka jest zaprezentowana na stronie, natomiast do dokumentacji dołączamy zgody na wszelkie modyfikację, które wykonuje Pan na etapie adaptacji lub a etapie budowy. Zmiana układu ścian wewnętrznych, zmiana przebiegu instalacji, dodanie lub likwidacja okien i drzwi, zmiana przeznaczenia pomieszczeń są to według Prawa Budowlanego nieistotne odstępstwa od projektu, które nie wymagają przeprojektowywania, zatem może je Pan dokonać na etapie budowy poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-04-14 08:33:40 0