Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt EPIDUS 2 L-6773 Projekt EPIDUS 2 L-6773 - Zmiany w projekcie Witam. Podoba mi się ten projekt ale na moje potrzeby wymagałby kilku zmian. Proszę o informacje czy byłoby możliwe: - Zmiana wymiarów zewnętrznych na 10,5m i 4,5 m - Zmiana stropu na konstrukcję drewnianą - Podwyższenie ściany kolankowej i zmiana kąta nachylenia dachu na 25 stopni. - Usunięcie wszystkich ścianek działowych na poddaszu. - Zmiana układu ścianek działowych na parterze. - Drzwi wejściowe w innym miejscu.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Radosław Budny 2024-01-30 16:32:10 1 2024-02-01 15:24:50
Re: Dzień dobry, jest taka możliwość. Podane zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki, dajemy na to bezpłatną zgodę. Możemy również przygotować taki projekt na indywidualne zamówienie. W sprawie wyceny prosimy o kontakt na biuro@kbprojekt.pl. Pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2024-02-01 15:24:50 0