Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt CELOZJA G DM-6616 G Projekt CELOZJA G DM-6616 G - Zmiany w projekcie Witam. Chciałbym zakupić od Państwa projekt domu Celozja G, mam jednak pytanie, na stronie widnieje informacja, że możecie Państwo go dostosować, ja chciałbym skasować okna w garażu, zmienić ogrzewanie na gazowe oraz zmiana dachu z więźby prefabrykowanej na tradycyjną więźbę drewnianą z krokwiami i stropem drewnianym, czy takie zmiany dokonuje się po zakupie projektu, czy po? I jaki jest ewentualny koszt takich zmian? Pozdrawiam Krzysztof Czarnecki
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Czarnecki 2024-01-20 21:21:32 1 2024-01-22 12:30:38
Re: Dzień dobry, takie zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki lub na etapie budowy. Do projektu dodajemy bezpłatną zgodę na dowolne zmiany. W sprawie wyceny takiej wersji projektu prosimy o kontakt na biuro@kbprojekt.pl lub 535261161. Pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2024-01-22 12:30:38 0