Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt FISOLO 2 L-6791 Projekt FISOLO 2 L-6791 - Zmiany w projekcie Czy zmian w projekcie, które są nieistotne (przesuniecie ścian działowych, likwidacja okna, przesunięcie okna czy zmiana wymiarów okna) musi dokonywać projektant z uprawnieniami dokonując adnotacji na projekcie (w trakcie budowy lub jeszcze przed dokonaniem zgłoszenia)? Interesuje mnie wyłącznie tryb zgłoszenia domu do 70 m2 powierzchni zabudowy - bo taki charakter ma ten projekt. Jeśli chcę coś zmienić (nieistotne zmiany) to muszę na etapie adaptacji przez uprawnionego projektanta to zmieniać czy mogę w trakcie prac bez jego udziału?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Mikołaj 2022-11-22 20:34:20 1 2022-11-23 09:25:39
Re: Dzień dobry, zmiany nieistotne można wprowadzać na etapie budowy, ale należy je również nanieść na rysunkach. Jeśli chce Pan budować na zgłoszenie bez ustanawiania kierownika budowy to należy takie zmiany wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki. Pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2022-11-23 09:25:39 0