Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt SZANTA DM-6528 Projekt SZANTA DM-6528 - Zmiany w projekcie Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem projektu szanta. Jednakże, chciałabym wprowadzić zmianę w projekci i zastanawiam się jaki byłby tego koszt. Chodzi mi o obniżenie budynku, tak aby był z poddaszem, ale tak aby dach zaczynał się juz od stropu. To wpłynęło by również na głębokość fundamentu, prawda?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Paulina Sowa-Szlaz 2021-11-17 14:07:29 1 2021-11-17 15:31:54
Re: Dzień dobry, do projektu dodajemy zgody na dowolne zmiany. Taką modyfikację może wprowadzić architekt, który będzie się zajmował adaptacją projektu do działki. Jeśli chodzi o fundamenty to należy je zaadaptować do warunków lokalnych po wykonaniu badań geotechnicznych gruntu. My natomiast możemy przygotować projekt indywidualny na podstawie DM-6528 wprowadzając w nim zmiany podane przez Panią. Gdyby była Pani zainteresowana to prosimy o kontakt na biuro@kbprojekt.pl. Wycenimy koszt przygotowania takiego projektu. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-11-17 15:31:54 0