Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt SOSNOWA G L-6190 G Projekt SOSNOWA G L-6190 G - zmiany w projekcie Moje zmiany jakie chciałbym w projekcie to: - część mieszkalna powiększona o 0,5 m z każdej strony, piwnica proporcjonalnie, parter prawa strona proporcjonalnie, z lewej w miarę możliwości powiększyć duży pokój, kuchnia jest wystarczająco duża, piętro proporcjonalnie, garaż powiększamy tylko na długości, szerokość bez zmian - poziom 0 podniesiony o ok. 10 cm - bez okna w łazience na poddaszu - bez okien w piwnicy - bez okien w garażu - piwnica jak można obniżyć do 220 cm ? - strop nad garażem i wejście do tego pomieszczenia nad garażem ze schodów w domu, okno szczytowe pozostaje - wariant superenergooszczędny - wejście do piwnicy z prawej strony domu z tyłu (chciałbym mieć duży taras z tyłu i z lewej strony, południe i wschód) - ogrzewanie gazowe z kotłownią i rekuperacją w piwnicy (wlot i wylot powietrza chyba z lewej strony, możliwość schłodzenia latem) - rezygnacja z kominka w salonie - parter i łazienka na piętrze ogrzewanie podłogowe, piętro grzejniki (w łazience też grzejnik drabinkowy) - bez dwóch kominów wentylacyjnych ze względu na rekuperację - ściana kolankowa podniesiona o jedną cegłę (20-30 cm) Dach będzie z blachodachówki. Usytuowanie domu względem stron świata: front domu od północy, garaż dwustanowiskowy z prawej strony domu. Jaka jest wysokość bramy garażowej - chodzi mi o to żeby można wjechać swobodnie dużym suvem i było miejsce na elektrycznie sterowaną bramę segmentową ok 20 cm)? Chciałbym skorzystać z promocji w cenie 3300 zł.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Andrzej P. 2018-10-22 12:01:29 1 2018-10-23 07:08:26
Re Oczywiście możemy wykonać tego typu zmiany. Dom przekroczy wówczas znacznie powierzchnię 150 m2 podłóg w związku z czym koszt jego zaprojektowania wyniósłby około 4700 zł brutto w tym VAT. Czas realizacji projektu to okres do maksymalnie 40 dni roboczych od momentu zaakceptowania koncepcji budynku po zmianach. Zakres opracowania: - projekt architektoniczny budowlany - projekt konstrukcyjny budowlany - projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych (c.o, wod-kan,gaz, wentylacja) - projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej - zestawienie elementów więźby dachowej - zestawienie materiałów budowlanych - projektowana charakterystyka energetyczna - zgoda na zmiany w projekcie W razie zainteresowania lub dalszych pytań proszę o konakt.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-10-23 07:08:26 0