Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt CELOZJA B DM-6616 B Projekt CELOZJA B DM-6616 B - zmiany w projekcie Witam, jesteśmy mocno zainteresowani kupnem tego projektu z małymi zmianami dotyczącymi likwidowaniem wnęki wejściowej w wiatrołapie i wyrównaniem na równo ściany oraz zmiana wielkości okien i przeniesienie wyjścia na taras od strony szczytowej budynku od strony zachodniej gdyż działka ma wjazd od strony południowej i planujemy ogrzewanie kominkowe pelletem DSG nawiew ciepłego powietrza . W związku z tym mam pytanie czy te zmiany są możliwe, czy wykonacie adaptacji tego projektu do działki oraz czy mogę otrzymać na tym etapie wykaz materiałów do budowy tego domu w zaproponowanej przez Was technologii oraz czy można zbudować ten dom w technologii ytong energo ultra + jako ściana jedno warstwowa.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
jacek nowak 2021-05-22 23:00:57 1 2021-05-24 08:33:31
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy bezpłatnie zgody na dowolne zmiany (w tym również zgodę na likwidację wnęki, zmiana ogrzewania). Może Pan po zakupie projektu na etapie adaptacji do działki poprosić architekta lokalnego, aby takie zmiany wprowadził. Natomiast zmiana wielkości okien, przeniesienie wyjścia na taras, zmiana materiałów budowlanych jest zmianą nieistotną według Prawa Budowlanego, która nie wymaga przeprojektowywania. Może Pan ją wykonać na etapie budowy, poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Współpracujący z naszym biurem architekt może wykonać adaptację, ale bez wprowadzania zmian https://www.kbprojekt.pl/adaptacja-projektu-i-pozwolenie-na-budowe. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-05-24 08:33:31 0