Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt ORILLO DM-6781 Projekt ORILLO DM-6781 - ZMIANY Dzień dobry, Czy można w projekcie orillo dodać jeszcze jedno okno w kuchni, zlikwidować drzwi zewnętrzne w kotłowni i zmienić piec na gazowy? I jeszcze, czy można jakoś wydzielić łazienkę pod schodami w ten sposób aby był w niej również prysznic i ewentualnie ile taki projekt kosztowałby po zmianach? Ewentualnie czy można poszerzyć wejście do salonu tak aby był bardziej otwarty?. I jeszcze pytanko, czy sprzedawane przez Was projekty są zgodne z WT2021?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Wiola 2021-05-09 08:39:28 1 2021-05-10 08:39:24
Re: Dzień dobry, tak projekt jest zgody z wt 21. Do projektu dołączamy bezpłatnie zgody na dowolne zmiany (w tym również zgodę na zmianę ogrzewania na gazowe). Może Pani po zakupie projektu na etapie adaptacji do działki poprosić architekta lokalnego, aby takie zmiany wprowadził. Natomiast dodanie okna, likwidacja drzwi, wydzielenie łazienki pod schodami, poszerzenie wejścia do salonu jest zmianą nieistotną według Prawa Budowlanego, która nie wymaga przeprojektowywania. Może Pani ją wykonać na etapie budowy, poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-05-10 08:39:24 0