Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt IRYZYNA 2 L-6645 Projekt IRYZYNA 2 L-6645 - Zmiana układu pomieszczeń Witam serdecznie, Czy jest możliwość w tym projekcie, dokonać zmiany układu pomieszczeń, tak by łazienka i pomieszczenie techniczne były od strony wejścia do budynku, tylko po drugiej stronie, a po stronie wejścia do budynku przenieść pokoje? I czy można na antresoli zrezygnować z pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki? Czy promocja na kupno Państwa projektu będzie wydłużona? Czy Zmiany o których wspomniałam wiążą się z dodatkowymi kosztami? Projekt domu IRYZYNA 2 Kod: L-6645 Pozdrawiam serdecznie, Aneta Dorobek
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Aneta Dorobek 2020-05-05 22:23:59 1 2020-05-06 12:09:17
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy zgody na dowolne modyfikacje w projekcie. Według Prawa Budowlanego zmiana przeznaczenia pomieszczeń jest nieistotnym odstępstwem od projektu i nie wymaga przeprojektowywania, zatem może to Pani wprowadzić na etapie budowy poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Nie zapadła jeszcze decyzja co do przedłużenia promocji. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-05-06 12:09:17 0