Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt CELOZJA D DM-6616 D Projekt CELOZJA D DM-6616 D - Zgodność z prawem budowlanym obowiązującym od 19go września 2021 Witam. Czy aktualna cena obejmuje projekt w zgodności z prawem budowlanym obowiązującym od 19go września 2021? Doczytaliśmy, że w drugiej połowie września kończy się okres przejściowy w przepisach budowlanych. Czy ten projekt zawiera trzy obowiązkowe części: projekt architektoniczno-budowlany, projekt zagospodarowania terenu lub działki, projekt techniczny? I ostatnie pytanie: czy projekt techniczny zawiera wymagane: projektowane rozwiązania konstrukcyjne obiektu wraz z wynikami obliczeń statyczno-wytrzymałościowych, charakterystykę energetyczną – w przypadku budynków, projektowane niezbędne rozwiązania techniczne oraz materiałowe, w zależności od potrzeb – dokumentację geologiczno-inżynierską lub geotechniczne warunki posadowienia obiektów budowlanych, inne niezbędne opracowania projektowe? Bardzo dziękujemy za pomoc.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
M.M.D. 2021-09-17 16:06:48 1 2021-09-20 10:14:50
Re: Dzień dobry, projekt jest dostosowany do nowych przepisów i podzielony na 2 części: architektoniczno-budowlaną i techniczną. Projekt zagospodarowania terenu przygotowuje architekt adaptujący na etapie adaptacji projektu do działki. Ponadto projekt jest dostosowany do warunków technicznych WT 2021 i zawiera niezbędną dokumentację. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-09-20 10:14:50 0