Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt POLADOWO DM-6299 Projekt POLADOWO DM-6299 - Zapytanie odnośnie do projektu DM-6299 Witam. Mam trzy pytania. Interesują mnie dwa takie same projekty (postawione na jednej działce). Czy mozliwa byłaby zmiana projektu, tak, aby na miejscu pokoju nr 6 była kuchnia, łazienkę trochę zmniejszyć, a w miejscu kuchni zrobić pokójl/sypialnie? Drugi projekt pozostałby bez większych zmian, natomiast chciałabym zrezygnować ze ściany między kuchnią a salonem. Czy jest to wykonalne? Czy jeśli zdecydowalibyśmy się na dom bliźniak, czy ten projekt nadaje się aby te dwa domy złączyć? Jeśli głupie pytanie, proszę pominąć, ale to nie moja dziedzina ;)
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Angelika Wojtkowiak 2019-10-25 21:10:57 1 2019-10-29 08:31:29
Re: Dzień dobry Pani Angeliko, żadne pytanie nie jest głupie ;) Może Pani wprowadzić w tym projekcie dowolne zmiany na etapie adaptacji do działki i połączyć ścianami szczytowymi w celu wykonania budynku bliźniaczego. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-10-29 08:31:29 0