Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-112 Projekt DOM OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH K-112 - Zakup projektu K-112 Dzień dobry jestem zainteresowany kupnem projektu K-112, chciałem zapytać ile kosztuje projekt, czy zaupiony projekt posiada dokumentacje robocza kazdej branży na bazie której mozna wybudować ten budynek, czy zakupiony projekt posiada kosztorysy wszystkich branż w celu przesłania ich do potencjalnych wykonawców na potrzebę uzyskania ofert wykonania prac?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Cezary Dutka, cdutka@wp.pl 2023-10-01 21:58:29 1 2023-10-04 15:57:49
Re: Dzień dobry, komplet czyli projekt architektoniczno-budowlany i projekt techniczny kosztuje 4000 zł. Projekt architektoniczno-budowlany jest potrzebny do uzyskania pozwolenia na budowę, a projekt techniczny do prowadzenia budowy. Nie posiadamy kosztorysu do tego projektu, natomiast dokumentacja zawiera przedmiar robót i zestawienie materiałów. Pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2023-10-04 15:57:49 0