Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt WERBENIK DM-6653 Projekt WERBENIK DM-6653 - Werbenik , to projekt domu z moich marzeń. Nie mam działki a bardzo chcę mieć taki domek . Ile muszę mieć gotówki i jak długo czekać na realizację projektu. Jestem już na emeryturze i może przed odejściem marzenie , to jedno jedyne sobie spełnię. Pozdrawiam całą ekipę , bo czytałam tylko pochlebne opinie. z poważaniem Grażyna Korolewicz
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Grażyna Korolewicz 2021-11-23 12:52:30 1 2021-11-23 15:18:42
Re: Dzień dobry, projekt kosztuje 900 zł. Szacunkowy kosztorys można zobaczyć tutaj: https://www.kbprojekt.pl/koszt-projektu/1917/werbenik. Podane koszty są orientacyjne i nie należy ich traktować jako ceny kosztorysowej ani oferty handlowej. Ceny materiałów ciągle rosną, więc najlepiej by było zlecić wykonanie kosztorysu inwestorskiego na dany kwartał. Jeśli chodzi o czas realizacji projektu to my wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych. Natomiast jeśli chodzi o czas wybudowania takiego domku, to można przyjąć, że doprowadzenie do stanu surowego zamkniętego zajmie około rok. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w zrealizowaniu tego marzenia!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-11-23 15:18:42 0