Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt STROICZKA DM-6622 Projekt STROICZKA DM-6622 - Stroiczka Witam. Jestem zainteresowana tym projektem w technologii szkieletowej z tym, że z instalacją ogrzewania elektrycznego lub pompą ciepła. Chciałabym mieć jedynie instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne. Potrzebuje w tym projekcie jeszcze garderoby. Czy mogę dostać na e-mail więcej szczegółów, jakieś niepłatne rysunki i wyceny wstępne. Jeśli można proszę na rprus73@gmail.com
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
RenataP. 2020-04-22 21:22:47 1 2020-04-23 08:12:22
Re: Dzień dobry, na chwilę obecną mamy ten projekt w sprzedaży tylko w takiej formie jaka jest zaprezentowana na stronie. Natomiast do projektu dołączamy zgody na dowolne modyfikacje w projekcie. Według Prawa Budowlanego zmiana przeznaczenia pomieszczeń, zmiana układu ścian wewnątrz budynku, zmiana technologii, czy zmiana ogrzewania jest nieistotnym odstępstwem od projektu i nie wymaga przeprojektowywania, zatem może to Pani wprowadzić na etapie budowy poprzez wpis kierownika do dziennika budowy. Ewentualnie może Pani skorzystać z naszej oferty na projekt indywidualny (więcej na: https://www.kbprojekt.pl/promocja-kb-projekt). Oto rysunek szczegółowy parteru: https://www.kbprojekt.pl/pro_det/_6622_1.html. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-04-23 08:12:22 0