Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt SASINY L-6261 Projekt SASINY L-6261 - SASINY Kod: L-6261 Witam. Interesuje mnie projekt tego domku z podpiwniczeniem pełnym z wyjątkiem małej zmiany garażu. Kotłownia nie będzie potrzebna bądź zmiejszyli byśmy ją do możliwie mniejszych wymiarów natomiast zrobiło by się miejsce na 2 samochody. Ogrzewanie domu planujemy elektryczne z możliwością dogrzania domu kominkiem. Bardzo bym prosił o dodanie do projektu kominka, 2 miejscowego garażu dla samochodów, reszta bardzo nam się podoba i myślę że nie będzie potrzeby zmiany aczkolwiek jak to jest z kobietami, w ostatniej chwili pewno coś wymyśli. Chętnie kupię od państwa taki projekt domku. Zależy mi na czasie. Pozdrawiam Grzegorz Banach
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Grzegorz Banach 2021-06-04 09:37:44 1 2021-06-07 08:51:11
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy bezpłatnie zgody na dowolne zmiany (w tym również zgodę na zrobienie pełnego podpiwniczenia, powiększenia garażu na drugie auto, zmiana ogrzewania, dodanie kominka). Może Pan po zakupie projektu na etapie adaptacji do działki poprosić architekta lokalnego, aby taką zmianę wprowadził. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-06-07 08:51:11 0