Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt RYCHNÓW DM-6302 Projekt RYCHNÓW DM-6302 - Pytanie o projekt domu Rychnów. Dzień dobry.Mam pytanie odnośnie projektu domu Rychnów,czy jest możliwe poszerzenie domu z jednej strony o 0,5 m ,chodzi o ścianę od strony kuchni i łazienki ,tak by szerokość ściany miała 9,5 m.Dzięki temu mogłabym zyskać wymiar kuchni pozwalający umieścić w niej większy stół,ponieważ mam syna na wózku inwalidzkim.Również łazienka zyskała by trochę większej przestrzeni,a także pokój dla drugiego syna .Czy taka zmiana była by możliwa w cenie projektu ?Domek bardzo nam się podoba,gdyż jest prosty i ma wszystko czego szukamy,a więc trzy pokoje i osobną kuchnię,aneks kuchenny połączony z salonem niestety nam nie odpowiada.Tutaj kuchnia i jadalnia to odrębne miejsce,a salon natomiast stwarza lepsze warunki do odpoczynku.Będę wdzięczna za pomoc.
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 2018-12-30 21:48:08 1 2018-12-30 22:27:57
re Pani Agnieszko, możemy wykonać taki projekt w ramach naszej promocji za kwotę 3300zł. Czas wykonania 45 dni roboczych. Jeśli się Pani zdecyduje prosimy o przesłanie danych do umowy na adres biuro@kbprojekt.pl pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-12-30 22:27:57 0