Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Pytanie o projekt domu - kosac... Witam, mam zapotrzebowanie na indywidualny projekt domu. Będzie to dom ok 70mkw. Macie Państwo ofertę w cenie 3300zł wlaśnie o nią mi chodzi. Proszę powiedzieć jak to można załatwić logistycznie. Mieszkam pod Poznaniem czy załatwię to w Waszej fili w Poznaniu? Jeśli tak to proszę o namiar. Pozdrawiam
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
kosac... 2018-10-08 09:03:15 1 2018-10-08 09:09:40
re Projekty w promocji są wykonywane przez nasze Biuro Centralne w Krakowie. Proszę opisać swoje oczekiwania : ilość kondygnacji, przybliżona powierzchnia pomieszczeń i inne ważne elementy. Można wskazać dodatkowo jakieś projekty lub ich części zawierające rozwiązania, które się Państwu podobają. Prosimy jednak wskazywać wyłącznie projekty znajdujące się w naszej ofercie. Ze względu na Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie możemy się kierować rozwiązaniami do których nie mamy praw autorskich. Współpraca zaczyna się od podpisania umowy a pierwszym krokiem jest stworzenie koncepcji architektonicznej tego domu. Na tym pierwszym etapie wykonujemy według wskazówek rzut lub rzuty kondygnacji oraz rysunki elewacji i przesyłamy Państwu do analizy i sformułowania uwag. Po ich otrzymaniu, nanosimy je na koncepcję i ponownie wysyłamy do analizy i akceptacji. Taka korespondencja trwa do momentu, gdy ostatecznie zaakceptują Państwo program i wygląd swojego przyszłego domu. Wtedy przystępujemy do wykonania ostatecznej, wielobranżowej dokumentacji. Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-10-08 09:09:40 0