Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt Budynek biurowo - magazynowy K-119 Projekt Budynek biurowo - magazynowy K-119 - Pytanie dot. projektu Kod: K-119 Dzień dobry jestem zainteresowany zakupem projektu K-119 mam pytanie dot. możliwości podniesienia hali do wysokości roboczej pod dźwigarem minimum 12 m, oraz możliwości zainstalowania suwnicy. Druga kwestia to termin dostarczenia projektu, ile czasu Państwo potrzebują od dnia dokonania zapłaty? W przypadku niejasności proszę o kontakt. Mobile 698 681 684 mail Lgrochowski@inwest-serwis.com.pl
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Łukasz Grochowski 2019-06-03 10:39:55 1 2019-06-04 09:50:36
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy zgody na dowolne zmiany w projekcie, które może Pan dokonać na etapie adaptacji do działki. Jeżeli zamówi Pan u nas projekt w formie prezentowanej na stronie i dokona zmian u architekta lokalnego to czas oczekiwania na projekt od dnia otrzymania wpłaty wynosi do 7 dni roboczych. Natomiast, jeżeli będzie Pan chciał te zmian dokonać w naszym biurze, to w takim razie bardzo prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółów oraz wyceny zmian. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-06-04 09:50:36 0