Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Promocja na projekty Natknąłem się na Państwa stronę i promocję projektu domów na indywidualne zamówienie. Spełniam kryteria, które objęliście Państwo promocją, czyli dom do 150m/2. Sam wykonałem wstępnie wizję rozkładu pomieszczeń, którym należałoby się kierować przy projektowaniu. Dom ma być parterowy z dachem dwuspadowym. Czy jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem projektu sugerując się moim ? Jaki byłby czas wykonania i kwota? ( czy obejmuje mnie promocja ? )
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Mariusz 2018-12-18 11:43:22 1 2018-12-18 11:46:37
RE: Jeśli dom ma powierzchnie do 150 m2 łącznie wszystkich pomieszczeń po podłodze, jest w technologi tradycyjnej to jak najbardziej nadaje się aby zaprojektować go w cenie promocyjnej. Dodatkowe niewielkie opłaty są przewidziane za nietypowe rozwiązania jak: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, fotowoltaika, solary, pompa ciepła, ogrzewanie na podczerwień, płyta fundamentowa. Proszę o podesłanie wytycznych abym mógł potwierdzić wycenę na biuro@kbprojekt.pl
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-12-18 11:46:37 0