Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt SABOTEK DM-6583 Projekt SABOTEK DM-6583 - Projekt SABOTEK Kod: DM-6583 Dzień Dobry Interesuje mnie projekt SABOTEK DM-6583 Mam pytanie czy jest możliwość dostosowania projektu do ogrzewania pompą ciepła albo gazowego? Chciałbym dodać też jedno okno w kuchni i odgrodzić kuchnię ścianką od salonu dodając do niej wejście przy spiżarni. Czy projekt zmieści się na mojej działce? Wejście do domu od ulicy szerokość działki 21m długość 28 m POZDRAWIAM: Jacek
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Jacek Grasiewicz 2019-11-12 14:00:37 1 2019-11-12 14:23:00
Re: Dzień dobry, do projektu dołączamy zgody na dowolne zmiany, które może Pan wprowadzić w dokumentacji. Wymienione przez Pana modyfikacje według Prawa Budowlanego są nieistotnymi odstępstwami w projekcie i może je Pan dokonać nawet na etapie budowy. Minimalne wymiary działki dla tego projektu powinny wynosić 22,70 (dla elewacji frontowej) x 17,50 (dla elewacji bocznych) m. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-11-12 14:23:00 0