Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt ITALICA 2 L-6718 Projekt ITALICA 2 L-6718 - Projekt L-6718 ITALICA 2 Witam. Jesteśmy zainteresowani kupnem projektu jak w tytule. Chciałbym się zapytać o kilka zmian czy są możliwe: -połączenie kotłowni z pralnią ( piec na pellet ) -strop terriva -nieduże okno w garderobie - zaprojektowanie rekuperacji -dachówka ceramiczna (opcjonalnie) -poszerzenie budynku z 17 metrów do 17,8 od strony kuchni i salonu Bardzo nam odpowiada rozkład pomieszczeń. Mamy tylko zastrzerzenia do wskaźnika energii pierwotnej. Jaka jest cena za projekt oryginalny i o ile podniosą cene zmiany. Zdaję sobie sprawę, że poszerzenie budynku to jest sporo pracy przy przeprojektowaniu i nie jest one bardzo konieczne. Generalnie mieliśmy na oku również projekt DM-5518 NAWOJOWA ale nie pasuje nam rozkład pomieszczeń. Zależy nam na układzie pomieszczeń z ITALICA2 ale paramatry budynku NAWOJOWA (strop, ściany, ocieplenie, dachówka, ogrzewanie)
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Mariusz Oparski 2019-11-13 18:40:06 1 2019-11-14 12:23:27
Re: Dzień dobry Panie Mariuszu, do każdego projektu dołączamy zgody na dowolne zmiany, które może Pan dokonać na etapie adaptacji do działki - wtedy koszty wylicza architekt lokalny. Niewielkie zmiany, które nie wymagają przeprojektowania jak np. zmiana układu ścian wewnętrznych, zmiana materiału pokrycia dachu, dodanie lub likwidacja stolarki okiennej i drzwiowej itp. może Pan dokonać na etapie budowy. W naszym biurze projekt indywidualny budynku ITALICA 2 z wymienionymi zmianami będzie kosztował ok. 4200 zł. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-11-14 12:23:27 0