Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt - kasiam.... Witam, Jestem zainteresowana projektem domu w cenie promocyjnej 3300. Jakie dane mam podac i jak ma wygladac wspolpraca?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB 2018-09-30 15:09:40 1 2018-09-30 15:21:05
re: Szanowna Pani, proszę opisać swoje oczekiwania: ilość kondygnacji, przybliżona powierzchnia pomieszczeń i inne ważne dla Pani elementy. Może Pani wskazać dodatkowo jakieś projekty lub ich części zawierające rozwiązania, które się Pani podobają. Prosimy jednak wskazywać wyłącznie projekty znajdujące się w naszej ofercie. Ze względu na Ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie możemy się kierować rozwiązaniami do których nie mamy praw autorskich. Współpraca zaczyna się od podpisania umowy a pierwszym krokiem jest stworzenie koncepcji architektonicznej tego domu. Na tym pierwszym etapie wykonujemy według Pani wskazówek rzut lub rzuty kondygnacji oraz rysunki elewacji i przesyłamy Pani do analizy i sformułowania uwag. Po ich otrzymaniu, nanosimy je na koncepcję i ponownie wysyłamy do analizy i akceptacji. Taka korespondencja trwa do momentu, gdy ostatecznie zaakceptuje Pani program i wygląd swojego przyszłego domu. Wtedy przystępujemy do wykonania ostatecznej, wielobranżowej dokumentacji. Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, pozdrawiamy.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-09-30 15:21:05 0