Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt indywidualny mkonie... Witam, jak w przypadku projektu indywidualnego jak wygląda sprawa z pozwoleniem na budowe? Czy potrzebna jest jeszcze jakaś adaptacja projektu czy jest on dostosowany już do działki? Jaki jest orientacyjny czas wykonania projektu indywidualnego i jak przebiega taka procedura?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
mkonie... 2018-10-25 17:41:00 1 2018-10-25 17:47:44
re Projekt indywidualny w ramach naszej promocji jest dostosowany do warunków gruntowych oraz strefy wiatrowej i śniegowej w której znajduje się działka. Do pozwolenia należy natomiast dodatkowo wykonać projekt zagospodarowania działki i przeprowadzić postępowanie w wyniku którego zostanie wydane pozwolenie na budowę. Zajmują się tym lokalni projektanci. Czas wykonania przez nas projektu domu to 45 dni roboczych. Proszę przesłać opis swoich oczekiwań. Po ich analizie prześlemy umowę i rozpoczniemy pracę. Chętnie odpowiemy na dalsze pytania, pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2018-10-25 17:47:44 0