Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt FLEXUM 2 L-6715 Projekt FLEXUM 2 L-6715 - projekt flexum 2 Witam. Czy można zmienić w projekcie tak by na parterze kuchnię zmniejszyć i była pomieszczeniem technicznym z oknem mniejszym jak w łazience na ok 5 m2, a tam np.centrala rekuperatora, pompa ciepła, spiżarnia, pralka,suszarka, brakuje takiego pomieszczenia w projekcie. Jadalnia była by kuchnią i jadalnią jednoczesnie powiększonym do ok 10 m2. Na piętrze pokój malutki byłby garderobą z mniejszym oknem jak w łazience ( takie samo pomieszczenie jak techniczne na parterze ) a pokój sredni taki jak kuchnia i jadalnia i wiatrołap czyli w prostokącie, bez uskoku na mały pokój i stał by się drugą dużą sypialnią. Pytam dlatego bo na parterze w projekcie między kuchnią a jadalnią sciana 24 cm :/ czyli sciana nosna ? Chciałem przy rekuperacji i pompie ciepła typu monoblok zrezygnować z kominów... Jaka cena takich zmian bo niby sciany działowe i okna oraz rezygnacja z kominów to zmiany nie istotne tylko tak bym zamówił projekt już ze zmianami. Mając pomieszczenie techniczne czy robicie państwo projekt rekuperacji ? pozdrawiam raflo74@o2.pl
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Rafał B. 2022-01-22 10:25:02 1 2022-01-24 08:41:47
Re: Dzień dobry, jest możliwość wprowadzenia takich zmian. Do projektu dodajemy zgody na dowolne zmiany i można to zrobić na etapie adaptacji projektu do działki poprzez architekta adaptującego. Ściana między kuchnią a jadalnią jest nośna, ale jest możliwość wykonania podciągów, oczywiście po wcześniejszym sprawdzeniu czy w tym miejscu jest to możliwe. Gdyby Pan chciał te zmiany wprowadzić przez nasze biuro to prosimy o kontakt na biuro@kbprojekt.pl. Wycenimy przygotowanie takiego projektu. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2022-01-24 08:41:47 0