Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

projekt domu w technologi drewnianej Znalazłem Państwa ofertę dotyczącą wykonania projektu domy na indywidualne zamówienie. Niestety promocja zakłada, że ma to być projekt domu wykonanego w technologii murowanej. Mnie akurat interesuje indywidualny projekt domu, ale wykonany dla technologii drewnianej (nie w technologii szkieletowej) Pytanie w związku z powyższym - czy jest to sztywna reguła bez odstępstw? Jeżeli tak, to ile będzie u Państwa kosztowało wykonanie projektu indywidualnego, budowanego w technologii drewnianej, o powierzchni użytkowej ok. 149m2, z dwustanowiskowym garażem, częściowo lub w całości podpiwniczony?
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Ireneusz S. 2019-01-03 14:56:55 1 2019-01-03 14:59:43
Re: Zakładając dom w technologi drewnianej z podpiwniczeniem pod częścią mieszkalną i z garażem dwustanowiskowym powierzchnia domu to około 260 m2. Przy założeniu innych standardowych rozwiązań koszt wykonania projektu budynku wynosi 7 tys zł netto + 23% VAT. Czas realizacji projektu wynosi maksymalnie 45 dni roboczych od momentu zaakceptowania koncepcji budynku. Zakres opracowania: projekt architektoniczny budowlany, projekt konstrukcyjny budowlany, projekt budowlany wewnętrznych instalacji sanitarnych, projekt budowlany wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej, zestawienie materiałów budowlanych, zestawienie elementów więźby dachowej, projektowana charakterystyka energetyczna, zgoda na zmiany w projekcie.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-01-03 14:59:43 0