Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt PRĄDNIK DM-6143 Projekt PRĄDNIK DM-6143 - Projekt domu PRĄDNIK Kod: DM-6143 Jestem zainteresowany kupnem Państwa projektu tego domu. Proszę o odpowiedź dotyczącą tego projektu. Czy zakupiony projekt będzie miał wymagane oryginalne podpisy z pieczątką zarówno projektanta architekta z uprawnieniami i konstruktora jak również oświadczenie ze projekt domu spełnia wszystkie wymagania dotyczące zgłoszenia i uzyskania pozwolenia na budowę. Mój e-mail : psend@kr.onet.pl
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Piotr i Jolanta 2019-06-03 19:13:20 1 2019-06-04 09:42:18
Re: Dzień dobry, każdy projekt w naszej kolekcji posiada pieczątki oraz podpisy potwierdzające uprawnienia budowlane naszych projektantów. Dołączane są również zaświadczenia przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na czas sporządzania danego projektu przez projektanta. Nasze biuro sprzedaje projekty typowe, które nie obligują nas do wysyłania oryginalnych pieczątek z podpisami. Oświadczenie, że projekt domu spełnia wszystkie wymagania dotyczące zgłoszenia i uzyskania pozwolenia na budowę dostarcza architekt lokalny, który adaptuje dany projekt do działki. Pozdrawiamy
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2019-06-04 09:42:18 0