projekt domu na zamówienie
Kilka informacji na temat domu który chcielibyśmy aby państwo zaprojektowali.
Dom parterowy z poddaszem użytkowym, do 8,20 m szerokość maksymalna 13 metrów długości do 16 m,dach czterospadowy z kalenicą ok 1 m równoległą do drogi, kapliczka z przodu i z tyłu domu ( zapomniałem nazwę fachową, tam są balkony)
Powierzchnia użytkowa 130-140 metrów, garaż jednostanowiskowy ale duży mini 27 merów lekko wysunięty z prawej strony domu ,z zadaszeniem trójkątnym, kuchnia połączona z salonem z oknem prostm od frontu, wyjście z salonu tylne, dodatkowy pokój na dole, łazienka mała, ogrzewanie na paliwo stałe , wyjście z kotłowni z tyłu domu ( czasem inne projekty mają takie wcięcie elewacyjne),
Piętro: dwa pokoje plus sypialna z garderobą u wyjściem na balkon, średnia łazienka nie mała , strop żelbetowy oraz drugi również.
Autor: | Data dodania: | Odp. | Ostatnia: |
Giel... | 2019-01-15 14:51:43 | 1 | 2019-01-15 14:53:05 |