Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt domu L-6789 EDITUM 2 Jeszcze jedno pytanue czy mogę go kupić wraz ze zmianą pokrycia dachowego na dachówkę. Zależy mi aby tę zmianę wprowadziło do projektu Państwa biuro.
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Anna 2021-10-13 09:03:33 0
Re: Dzień dobry, projekt oczywiście jest dostosowany do aktualnych warunków technicznych, posiada również Eurokody. Dokumentacja jest kompletna, a jej zawartość można zobaczyć na stronie projektu pod jego opisem. Należy pamiętać, że każdy projekt gotowy należy zaadaptować do warunków panujących na działce przed złożeniem pozwolenia o budowę. Do tego projektu nie posiadamy jeszcze rysunków szczegółowych. Jeśli chodzi o zmianę pokrycia dachu to jest to zmiana nieistotna. Do projektu dodajemy zgody na dowolne zmiany, dzięki czemu architekt, który będzie się zajmował adaptacją projektu do działki będzie mógł wprowadzić taką zmianę. Jeśli jednak koniecznie chciałaby Pani taką zmianę wprowadzić przez nas, to proszę napisać na biuro@kbprojekt.pl. Nasz architekt wyceni przygotowanie takiej wersji projektu. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2021-10-13 12:35:10 0