Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt CELOZJA B2 L-6616 B Projekt CELOZJA B2 L-6616 B - Projekt domu L-6616 B CELOZJA B2 Witam, Jestem zainteresowany zakupem projektu budowlanego domu pod nazwą L-6616 B CELOZJA B2 . Ze względu na plan zagospodarowania przestrzennego jak i wysokość położenia działki budowlanej ( ponad 500 m npm ) mam pytanie co do konta pochylenia dachu jak i materiałów potrzebnych do wybudowania. W miarę możliwości proszę o przesłanie informacji na adres : 36wojtek @gmail.com
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
WG 2020-04-27 17:49:30 1 2020-04-28 08:14:58
Re: Dzień dobry, w tym budynku zaprojektowaliśmy dach o nachyleniu 30°. Mogą Państwo oczywiście to nachylenie zmienić na etapie adaptacji do działki u architekta lokalnego, ponieważ od nas otrzymują Państwo z projektem zgody na dowolne modyfikację. Zestawienie materiałów budowlanych zostało wysłane na podany adres e-mail. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2020-04-28 08:14:58 0