Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt HIACYNTÓW 2 L-6585 Projekt HIACYNTÓW 2 L-6585 - Projekt domu L-6585 "HIACYNTÓW" Witam , jestem bardzo zainteresowany Państwa projektem domu jak w tytule , mam kilka pytań Czy mogę kupić u Państwa gotowy projekt w wersji murowanej z "suporka" i kilkoma zmianami ? -okno narożne w kuchni zamiast okna nad zlewem -przesunięcie drzwi wejściowych do pokoju nr.6 aby znajdowały się naprzeciw ścianki która jest pomiędzy klatką schodową a drzwiami do łazienki -zamiast drzwi balkonowych w salonie i pokoju nr.6 normalne okna -likwidacja tarasu od strony elewacji ogrodowej -przesunięcie ścianki od śpiżarni do równości z ciągiem korytarza w celu jej powiększenia -na piętrze przesunięcie okna dachowego z garderoby do pokoju nr.4 ewentualny kontakt 506166595 , petero4@wp.pl
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Piotr Osiadacz 2020-01-21 00:49:20 1 2020-01-21 08:44:08
Re: Dzień dobry, na chwilę obecną posiadamy ten projekt tylko w wersji szkieletowej. Wszystkie wymienione przez Pana modyfikacje (zmiana, dodanie lub usunięcie stolarki okiennej i drzwiowej, zmiana technologii, zmiana układu ścian wewnętrznych) są według Prawa Budowlanami zmianami nieistotnymi. Może je Pan zrobić na etapie budowy, a od nas otrzyma Pan bezpłatną zgodę na ich dokonanie. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 2020-01-21 08:44:08 0