Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Projekt HEMARIA DM-6633 Projekt HEMARIA DM-6633 - Projekt domu DM-6633 HEMARIA Dzień dobry. Jestem zainteresowany tym projektem . Posiadam działkę o szerokości 11.5 metra , w zwiazku z tym mam pytanie czy ten budynek mozna przeprojektowac aby zwęzić ściany zewnetrzne do 450cm ? Czy jest też możliwość podwyższenia ścianki kolankowej aby powstało poddasze uzytkowe? Pozdrawiam Krzysztof Jajko
Odpowiedz
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
Krzysztof Jajko 2022-03-20 13:57:42 1 2022-03-21 12:14:33
Re: Dzień dobry, jest taka możliwość. Do projektu dodajemy zgody na dowolne zmiany. Takie modyfikacje można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki, przy czym należy pamiętać, że jeśli chce Pan wybudować budynek o szerokości 4,5 m na działce 11,5 m to jedna ściana musi być bez drzwi i okien, tak aby można było budować 3 m od granicy działki. Pozdrawiamy!
Skomentuj
Autor: Data dodania: Odp. Ostatnia:
KB Projekt 2022-03-21 12:14:33 0